Burak Evden Eve Nakliyat ve Yol Yardım Kurumsal

Burak Evden Eve Nakliyat ve Yol Yardım ve Bilişim Hizmetleri kurumsal yapısını yakından inceleyin.

Burak Evden Eve Nakliyat ve Yol Yardım Kurumsal

Burak Nakliyat, Kapaklı merkezli olarak faaliyetlerini yürüten başta Evden Eve Asansörlü nakliyat hizmeti olmak üzere şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmetleri sunan bir nakliye firmasıdır.

Burak Nakliyat, bugün evden eve nakliye ve taşımacılık hizmetleri konusunda Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermektedir. Profesyonel ekip ve ekipmanları ile asansörlü ve ambalajlı ev taşıma hizmetlerinde bölgenin en çok tercih edilen kuruluşları arasında yer almaktadır.

Evden eve taşımacılık, nakliyat sektörü içerisinde ayrı bir öneme sahiptir. Evden eve taşıma hizmetinde ev eşyalarının ambalajlanması büyük önem taşımaktadır. Ambalajlanan ev eşyaları gideceği yere kadar hasar görmeden ulaşmaktadır.

Gelişen teknoloji sayesinde evden eve nakliyat hizmeti yerden balkona uzanan bir asansör vasıtasıyla daha da kolay hale gelmiştir. Bu taşıma asansörü ile eşyalar kısa sürede ve merdiven boşluklarında hasar görmeden direk olarak daireye dışarıdan ulaşmaktadır.

 HİZMETLERİMİZ


Mobil Asansör

Mobil Asansör

Asansörlü Taşımacılık

5 Ekim 2023 Perşembe, 06:21

incele...

Çekici Yol Yardım

Çekici Yol Yardım

Oto kurtarıcı

5 Ekim 2023 Perşembe, 06:20

incele...

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız Türkiye'nin batısından doğusuna, güneyinden kuzeyine profesyonel ekip ve ekipmanlar ile şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır.

12 Temmuz 2020 Pazar, 07:35

incele...

Şehir Içi Nakliyat

Şehir Içi Nakliyat

Şehir içi nakliyat ve taşımacılık konusunda faaliyet gösteren firmamız her nevi taşınması mümkün eşyalarınızı itina ile taşır.

12 Temmuz 2020 Pazar, 07:25

incele...

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda tüm Türkiye sathında hizmet veren firmamız eşyalarınızı güvenli bir şekilde asansörlü ve ambalajlı olarak taşır.

11 Temmuz 2020 Cumartesi, 17:39

incele...